Tere taas! Hiljuti õnnestus mul külastada äsja avatud innovatsioonikeskus Daugavpilsis. Ma räägin sellest hiljem veel eraldi, sest see keskus on ainulaadne Latgales ja väärib erilist tähelepanu. Daugavpilsi innovatsioonikeskuse meistriklassid on midagi uut nii lastele kui täiskasvanutele.  Pean kohe mainima, et kõik meistriklassid on juuni lõpuni täiesti TASUTA. Täiendavat infot leiate innovatsioonikeskuse facebooki lehel või nende kodulehel.

Meie meistriklass Daugavpilsi innovatsioonikeskuses oli seotud keemiaga. Lihtsas keeles selgitati meile, kuidas erinevad keemilised elemendid omavahel toimivad. Meistriklassis valmistasime ise  seepi, vannipalle, kehakoorijat ja muid kasulikke asju.

daugavpils

“Reaktiividena” kasutatakse väga lihtsaid asju: suhkur, sool, palmiõli, maitsetaimed, toiduvärvid, sooda, sidrunhape, vedelseep. Ühesõnaga, kõik, mida võib leida peaaegu igas köögis või vähemalt lähimas poes:

daugavpils

Meistriklassi viivad läbi kogenud õpetajad. Nad selgitavad, kuidas kõik toimib ja mida teha ning millises järjekorras seda teha. Üldiselt kõike programme, meistriklasse ja keskuse kontseptsiooni töötasid välja suur hulk haridusspetsialiste erinevatest valdkondadest:

daugavpils

Käsitsi valmistatud kehakoorija, mis on mõeldud saunas kasutamiseks. Tõeliselt lahe kingitus kõigile sugulastele, kellel on olemas saun. Või saab seda  kingida lähedastele. See on ju nii tore pöörata tähelepanu sellele, keda armastad:

daugavpils

Uskuge mind, see on nii põnev meistriklass, et kõik  osalejad on kaasatud. Emad ja isad ja vanavanemad ja lapsed muidugi ka.

daugavpils

Pean ütlema, et kõik Daugavpilsi Innovatsioonikeskuse meistriklassides osalejad saavad keskuse külastamiseks märkimisväärset soodustust. Üldiselt valitseb meistriklassides pingevaba ja loominguline õhkkond.

Soovitan Daugavpilsi innovatsioonikeskust külastada nii lastel kui täiskasvanutel. Mida veel Daugavpilsis külastada, vaata siin.

P.S Mind leiate sotsiaalmeediast Facebookis ja Instagramis. Liituge TravelBlog Baltic uudistega ja lugege reisimisest Baltikumis ja mujal maailmas, palju huvitavat ootab Sind! Lugege, liituge, kommenteerige ja jagage oma muljeid.

Samuti võite minuga ühendust võtta, kui olete huvitatud koostöös. Pakume turismitoodete ja -teenuste reklaamimist veebisaidil, ajalehedes, kirjanduses, sotsiaalvõrgustikes ja muus meedias. Lätis, Leedus, Eestis ja mujal. Teeme igasuguse keerukusega foto-, heli- ja videosisu. Kui soovid lähemalt arutleda , võta julgelt ühendust: alexander@travelblog.lv