Tere kõigile! Kellele ei meeldiks šopping?! Mina selliseid  inimesi ei tea. Hiljuti mu tee viis mind Läti ja kogu Baltikumi suurima outleti VIA JURMALA Outlet Village.  Kunagi olen  proovinud tegeleda  Itaalia riiete müügiga. Käisime Bologna lähedal asuvas hiiglaslikus Center Grossi müügipunktis. Samuti külastasime müügipunkte, kes  ostsid riideid pankroti läinud  tootjatelt ja kauplustest. Hinnad ja valik oli väga hea.

Seal me  ostsime asju kolm kuni kümme korda odavamalt, kui need maksid  Läti ja isegi Itaalia poodides.  Muidugi on sellest ajast nii palju aega on möödas, kõik asjad muutuvad ja enamus ostab asju internetis. Aga riiete ostmisega internetis pole kõik nii lihtne, sa ei saa neid selga proovida, seetõttu ostan riided endale  Riia, Vilniuse, Tallinna ja teiste Euroopa linnade kaubanduskeskustest. Täna aga räägin teile VIA JURMALA Outlet Village’ist.

Mis on VIA JURMALA Outlet Village?

VIA JURMALA – ainuke outlet linn Baltikumis. Koht, kus 365 päeva aastas kehtivad allahindlused 30% kuni 70%. Igal hinnasildil on jaehind, müügihind (vähemalt 30% soodsam kui jaehind) ja soodushind (kui sel ajal on sooduskampaania). Peamine boonus on püsiv 30% allahindlus kõikidele asjadele, mis outledis müüakse.  Väga suur eelis on see, et siin sa ei pea  ootama soodusmüüki, seisma  järjekorras ja käima poest poodi, et midagi osta. Outlet Village asub Jurmala maanteel. Sinna saab tulla autoga, taksoga või ühistranspordiga.

Mida saab osta VIA JURMALA Outlet Village-s?

Siin on suur valik erinevate kaubamärkide riideid. Leidub nii mitme kaubamärgi kui ka ühe kaubamärgi poode. Näiteks siin on ainuke GUESSi butiik Baltikumis:

Selle koha võib nimetada  kaupluste linnaks, mille pindala on 13 tuhat meetrit, siin on 750 parkimiskohta ja üle 11 hektari territoorium. Iga kuu toimub suur allahindlus. September – on stiilne sügis ja spordirõivaste kuu. Oktoober – sooja hooaja- ja mugavate riiete ja jalanõuete kuu. Novembris – eripakkumised kaubamärkidele, mida mujal Baltikumis pole ja saab osta ainult VIA JURMALA Outlet Village’is. Loomulikult eripakkumised nädalavahetusel, 18. novembril ja mustal reedel.

Kõiki poode saab külastada ja oste teha ka halva ilmaga. Kõik on läbi mõeldud. VIA JURMALA Outlet Village on klientidele ainulaadne kogemus ja uus brändide turundus kanal:

Kui kõht on tühjaks läinud- pole probleemi, siin on mitu kohvikut ja restorani. Hiljuti avas oma uksed aasia restoran Gan Bei:

Süüa saab nii sees kui väljas. VIA JURMALA Outlet Village’s on originaalne arhitektuur ja huvitav kontseptsioon – linn linnas:

VIA JURMALA Outlet Village Šoping

Lastele pööratakse siin erilist tähelepanu. Siin on olemas näiteks lastetuba, kuhu vanemad saavad lapsed jätta ja poodi minna. Samuti igal nädalavahetusel lastele mõeldud meelelahutus – meistriklassid ja animaatorid. (12.00–15.00):

Pole vaja mõelda, et siin on ainult luksuskauplused ja brändi riided. Kindlasti on olemas ka neid, aga outlet linn on mõeldud ka tavaostjale. VIA JURMALA on Läti kõige kiiremini kasvav kaubanduskompleks. Vaatamata pandeemiale on kaupluste arv vähem kui aastaga kahekordistunud. Näiteks  sel suvel  avati 12 uut kauplust. Ja sügis-talvise kollektsiooni jaoks peaks tulema  veel umbes 10 kauplust, tagades sellega outlet-linnaku esimese etapi 100% täituvuse.

Teine etapp, umbes 4000 m2, käivitatakse järgmisel kevadel. Juba toimub aktiivne ruumide broneerimine. VIA JURMALA on outlet-linn, kus avatakse ainulaadsed kauplused, millest paljud ei leia  mitte ainult Lätis, vaid ka kogu Baltikumis.

Lisateenused: tasuta parkimine, konveretsisaal 200 inimesele koos rõduga, 600m2 – laste meelelahutuskeskus City Kids Via Jurmala, 2500m2 suurune keskus ürituste läbiviimiseks, õmbleja teenused, kinkekaartide müük-  mis on parim kingitus igaks elujuhtumiks.

Outlet linnas on esindatud erinevaid kaubamärke. Rohkem infot nende kohta leiate Via Jurmala Outlet Village veebisaidil.

Siin saate teha ostud kogu perele. Iga pereliige leiab endale midagi. Ohutus COVID-i mõttes on tagatud: igal kauplusel on eraldi sisse- ja väljapääs, puuduvad suured alad, kliima ja ventilatsioon on kõikides kauplustes eraldi.

Avatud ruum, mis võimaldab kombineerida ostlemist ja värskes õhus viibimist. Riiete valik on väga suur. Siit leiate kõike – lastele, sportimiseks, vaba aja veetmiseks, originaalsed kingipoed ja palju muud.

Siin pakutakse ka head kohvi. Võtsin India ja Mehhiko moodi. Normaalne.

Euroopa kaupluste allahindlustega hellitatud ostjana võin julgelt väita, et VIA JURMALA Outlet Village’ist leiab alati midagi heade hindadega. Siin toimuvad regulaarselt allahindlused ja soodusmüügid,  mis ulatuvad 50, 70 ja isegi 80%ni! Näiteks ostsin Hugo Bossi särgi, mis maksis enne allahindlust 129 eurot ja pärast 44,90 eurot.

Tulge kogu perega – ideaalne koht mõnusaks ajaveetmiseks ja ostlemiseks. Väga  mugav on see, et kõik on ühes kohas:

Lisaks on siin tõesti suur valik, valida saab nii kaubamärkide, suuruste kui mudelite osas! Ma käin siin regulaarselt ja soovitan teile ka! Sellisena nägin mina Baltikumi suurimat outlet-linnakut VIA JURMALA Outlet Village. Asub Jurmala maanteel, mis on Riia ja Jurmala vahel, Piņķis. Siia sõita  Riiast 20 minutit, Jurmalast 10 minutit. Kus teie ostlemas käite?

Mind leiate sotsiaalmeediast Facebookis ja Instagramis. Liituge TravelBlog Balticu uudistega ja lugege reisimisest Baltikumis ja mujal maailmas, palju huvitavat ootab Sind! Lugege, liituge, kommenteerige ja jagage oma muljeid.

Samuti võite minuga ühendust võtta, kui olete huvitatud koostöös. Pakume turismitoodete ja -teenuste reklaamimist veebisaidil, ajalehedes, kirjanduses, sotsiaalvõrgustikes ja muus meedias. Lätis, Leedus, Eestis ja mujal. Teeme igasuguse keerukusega foto-, heli- ja videosisu. Kui soovid lähemalt arutleda , võta julgelt ühendust: alexander@travelblog.lv