Tere! Hiljuti külastasin  hiilgavat Leedu kuurorti Druskininkai. Sealt leidsin ühe huvitava koha lastega peredele ja sobib igale vanusele. Selle perepargi nimi on “Mis siin on?”. Ma ei tea, miks nii kummaline nimi on, kuid see pole oluline. Oluline on see, et kui tulete lastega, siis on teil kuhu neid “jätta”. Näiteks spaaprotseduuride või suusatamise ajal Snow Arenal.

druskininkai

Milline on perepark “Mis siin on?”

See on seikluste ja avastuste park lastele, mille pindala on üle 1000 ruutmeetri.

druskininkaiErinevas vanuses lapsed, alates kuuest kuust ja suuremad, leiavad siin endale tegevust või meelelahutust.

druskininkai

Eriti väikeste või aktiivsete laste eest hoolitsevad kogenud animaatorid. Muide, siin saate tähistada sünnipäeva või muud tähtpäeva selleks ettenähtud  saalides:

druskininkai

druskininkaiPargis on palju erinevaid mänge ja meelelahutust:

druskininkai

druskininkai

druskininkai

Mida siin teha ?

Paradiisirand ja vetelpäästejaam. Valge kanjon ja Aarete saar. Haldjate loss ja Trolli pööning – siin on kõige suurim laste meelelahutuse ja mängude kogu. Mänguhaigla, peitekreem, remonditöökojad, pagaritöökoda, mängutoad – seda kõike on võimalik siin leida. Mulle isiklikult ja minu tüdrukutele meeldis tantsutuba. Ekraanile ilmub tantsiv  tüdruk ja sa pead kordama tema järgi  tantsuliigutusi. Võidab see, kes teeb paremini järgi. See näeb välja umbes nii:

 

Kus asub perepark “Mis siin on?”

Park asub Druskininkai südames: Čiurlionio g. 51. Võite helistada: +370 614 99 228

Lahtiolekuajad:

Neljapäev: 14:00-20:00

Reede: 14:00-21:00

Laupäev: 14:00-21:00

Pühapäev: 14:00-20:00

Sissepääs – 1 tund 7 EUR, terve päev – 12 EUR

Soovitan Druskininkais ööbida  siin.

Mind leiate sotsiaalmeediast Facebookis ja Instagramis. Liituge TravelBlog Balticu uudistega ja lugege reisimisest Baltikumis ja mujal maailmas, palju huvitavat ootab Sind! Lugege, liituge, kommenteerige ja jagage oma muljeid.

Samuti võite minuga ühendust võtta, kui olete huvitatud koostöös. Pakume turismitoodete ja -teenuste reklaamimist veebisaidil, ajalehedes, kirjanduses, sotsiaalvõrgustikes ja muus meedias. Lätis, Leedus, Eestis ja mujal. Teeme igasuguse keerukusega foto-, heli- ja videosisu. Kui soovid lähemalt arutleda , võta julgelt ühendust: alexander@travelblog.lv