Tere taas. Balti riikides on palju häid hotelle. Külastan neid sageli ja jagan teiega oma muljeid ja ülevaateid. Täna tahan teile rääkida hotellist Grand Spa Lietuva, mis asub Leedu kuurortlinnas Druskininkais. See kuurort on tuntud mitte ainult Leedus. Teda nimetatakse naljaga  “välisinvesteeringute ligi meelitamise meistriks”. Siin isegi on plaan teha kunst meri, mida, nagu te teate, Druskininkais ei ole  olemas. Ühel päeval räägin teile sellest linnast lähemalt.

Tahan jagada oma muljed hotelli kohta. Nime järgi on selge, et tegemist on spetsialiseeritud spaahotelliga. Või täpsemalt see on hotellikompleks, mis koosneb kolmest hotellist.

Hotell Lietuva.

Hotelli kategooria 3+. See on kõige  suurem (179 tuba) ja kõige soodsam :

grandspa

Igas toas on tööruum, külmkapp, wifi, televisioon . Aknast avanevad imelised vaated linnale. Toad on tõesti avarad, meie  toas oli  vann. Sageli ei leia kolmetärnihotellides vanni:

grandspa

Hotelli ees asub park, kus te saate jalutada või näiteks jalgrattaga sõita -rentida saab hotellis:

grandspa

Meie  tuba  kolmele Lietuva hotellis maksis 154 eurot. Hommikusöök on hinna sees. Hommikusöök pakutakse 1 korrusel asuvas avaras restoranis, kust avaneb kaunis vaade aknast:

grandspa

Toitlustamine Grand Spa Lietuvas:

Hommikusöögid on siin väga head ja mitmekesised. Puuviljad, köögiviljad, liha, kala, linnuliha, piimatooted, maiustused, pähklid, saiakesed, tee, mahlad, kohv. Raske nimetada, mida siin pole. Kõik on maitsev ja värske. Lõuna- ja õhtusöökidega on sama,sai  järgi proovitud . Ja kui te ei broneeri söögid ette (hommiku-/lõuna-/õhtusöök), siis tuleb juurde maksta lõuna-/õhtusöögi eest 13 eurot inimese kohta:

grandspa

Spaakeskus Grand Spa Lietuvas.

Toa hinna sees on  ka piiramatu sissepääs hotelli spaasse. Muide, see on Baltimaade suurim spa. Siin on palju basseine, vanne, teil on võimalus ka valida massaaži, tervise- ja meditsiinilisi protseduure. Mulle väga  meeldib mullivannis ja Türgi vannis ennast hellitada:

grandspa

grandspa

grandspa

Kuidas spaakeskus näeb välja alt:

Ja ülevalt ta näeb välja nii:

Spaakeskuses on olemas ka eraldi väike bassein vesiaeroobika ja muude veeprotseduuride jaoks. Siin olemas ka spetsialistid, kes tegelevad teiega spordisaalis:

grandspa

Ja siin on üks parimaid spordisaale, mida ma kunagi näinud olen kõigi Läti, Leedu või Eesti hotellides. Seda kinnitas ka mu sõber, professionaalne sportlane:

grandspa

Hotell «Druskininkai».

Hotell Druskininkai asub kompleksi eraldi hoones ja selle kategooria on 4 *. Sees on 51 klassikalise interjööriga tuba. Igal toal on rõdu, meie toas oli isegi kaks. Toad on varustatud  kliimaseadmete ja küttesüsteemidega. Toas samuti  olemas külmkapp ja töökoht, minibaar ja seif:

grandspa

Siin on video hotelli Druskininkai toast. See tuba kolmele inimesele maksis 176 eurot:

Põhimõtteliselt kasutavad selle hotelli külalised sama spaakeskust, kuid siin on oma luksuslik restoran. Nende restoranide erinevust on raske seletada, kuid ta on olemas. Restorani interjöör on samuti erinev. Siin on video hommikusöögist Druskininkai hotelli restoranis:

Grand Spa Lietuva hotellikompleksis on olemas ka meditsiinikeskus, hambakliinik, ilus panoraamvaadega restoran kaheksandal korrusel ja isegi oma ülerõivaste pood! Hotellikompleksi sisehoovis asuvad  mineraalveega allikad:

grandspa

Ja lihtsalt hotelli sisehoovis mõnus jalutada:

grandspa

See on nagu linn linna sees. Sa ei pea siit üldse välja minema! Ja ma ei ole veel käinud Dzukija 4+ kompleksi kõige lahedamas ja luksuslikumas apart-hotellis. Aga sinna ma järgmine kord lähengi. Siis räägin teile rohkem ravi- ja terviseprotseduuridest.

Sellisena nägin mina  hotellikompleksi Grand Spa Lietuva. Ja mis on teie lemmikhotell Druskininkais?

Mind leiate sotsiaalmeediast Facebookis ja Instagramis. Liituge TravelBlog Balticu uudistega ja lugege reisimisest Baltikumis ja mujal maailmas, palju huvitavat ootab Sind! Lugege, liituge, kommenteerige ja jagage oma muljeid.

Samuti võite minuga ühendust võtta, kui olete huvitatud koostöös. Pakume turismitoodete ja -teenuste reklaamimist veebisaidil, ajalehedes, kirjanduses, sotsiaalvõrgustikes ja muus meedias. Lätis, Leedus, Eestis ja mujal. Teeme igasuguse keerukusega foto-, heli- ja videosisu. Kui soovid lähemalt arutleda , võta julgelt ühendust: alexander@travelblog.lv