Tere kõigile! Ma väga tahan  tutvustada teile Kutaisi parimat restorani. Kui olete alles saabunud linna ja ei tea, kust Kutaisis maitsvat toitu süüa, siis kõigepealt külastage  Sisters restorani . Siin võetakse teid lahkesti vastu , toit on siin maitsev ja hinnad pole kõrged.

kutaisi

Meeletult stiilne, atmosfääriline ja väga Instagramne Sisters restoran kuulub kolmele õele ning asub Kutaisis. Restoranis viibides saate aru, miks see nii populaarne on ja seal on tõesti  alati palju rahvast.  Restorani sisenedes unustate, miks te siia tulite. Alguses lihtsalt läheb suu lahti  ja te ainult vaatate ringi. Kogu restorani interjöör on samas stiilis nii seest , kui ka väljast. Ja milline toidu serveerimine … ah!

kutaisi

kutaisi

Lisaks huvitavale interjöörile siin on väga maitsev toit.  Imemaitsev khachapuri (siin serveeritakse Imereti khachapurit), salatid, Elarji juust meega,  (maisipuder juustuga) jne… Loomulikul ka hea vein!

Kohaliku veini võib kiita lõpmatuseni. Soovitan mõni pudel kaasa osta. Kui pagas ei võimalda kohapealt veini osta, siis ma rõõmustan teid!  “Sisters” restorani pakutavat veini saab osta ka Lätis!

kutaisi

Õhtuti restoranis saab kuulata elavat muusikat. Just Sisters restoranis nägime esimest korda vapustavaid tüdrukuid Nana ja Katjat, kes mängisid klaverit ja viiulit nii, et tahtsime tundide kaupa neid kuulata. See oli unustamatu õhtu! Aitäh tüdrukutele ja  Sisters restoranile selle toreda õhtu eest.

Muideks, sel aastal oleme märganud väikseid restorani muutusi. Sisters restoranil on nüüd olemas väike silt ja selle koha on nüüd lihtsam leida! Restoran asub Kutaisi kesklinnas, kuid väga silmapaistmatus kohas. Kui soovite restorani külastada- otsige üles silt, sisenege välisuksest, minge trepist ülesse 2. korrusele ja oletegi kohal.

kutaisi

kutaisi

kutaisi

Ma kindlasti tulen siia veel kui järgmine kord saabun Kutaisi ja soovitan ka teile külastada Sisters restorani – see on tõesti hea koht.

kutaisi

Kui soovid leida huvitavaid kohti Eestis ning mitte ainult, armastad reisida, siis vaata minu Instagrami ja Facebooki lehte. Jälgi minu reise Balti riikides ja mujal maailmas! Liitu TravelBlog Baltic uudistega ja tead alati, kuhu minna, et mõnusalt aega veeta!