Tere kõigile! Hiljuti naasime tütrega Istanbuli viiepäevase reisilt . Muidugi räägin teile Istanbulist veel eraldi. Täna tahan teile rääkida Turkish Airlines tasuta ekskursioonidest Istanbulis. On ju tore, kui lennufirma pakub oma reisijatele sellist tasuta boonust. Pole ime, et Turkish Airlines on tunnistatud Euroopa parimaks lennufirmaks. TourIstanbul on tõeliselt ainulaadne teenus, mida ükski teine ​​lennufirma ei paku. Lisaks tasuta linnaekskursioonile saate nautida ka tasuta hommiku-, lõuna- või õhtusööki. Kohe räägin teile kõigest.

turkish airlines

Kes saavad Turkish Airlines tasuta linnaekskursioone kasutada?

TourIstanbuli teenuse kasutamiseks on ainult kaks tingimust. Turkish Airlinesi tasuta ekskursioon Istanbulis on saadaval rahvusvahelise ümberistumisega reisijatele, kes lendavad läbi Istanbuli. Mõlemad lennud peavad olema Turkish Airlinesi piletiga ja vahemaandumine Istanbulis peab kestma 6 – 24 tundi. Teil on võimalik valida kaheksa pakutava Istanbuli ekskursiooni hulgast.

Turkish Airlines tasuta ekskursioon algab Istanbuli rahvusvahelisest lennujaamast. Kõik, mida pead tegema lennujaama väljapääsu number 13 lähedal leidma TourIstanbul sildiga lett. Fotol on see paremal pool:

turkish airlines

Siin antakse teile Turkish Airlines sildid, see on  teie pilet ekskursioonile. See näeb välja umbes nii:

turkish airlines

Soovitan seda ekskursiooni ajal mitte ära võtta. Giidil on teid rahva hulgast lihtsam leida; Istanbul on suur linn ja siin on lihtne ära eksida. Lisaks on teie silt sissepääsupilet kõikidele linna vaatamisväärsustele. Järgmine samm- ootate giidi selleks ettenähtud kohas. Seejärel tuleb teie järgi mugav buss  ja nii algabki linnaekskursioon.

stambul

Nagu  näete, sain külastada  vapustavate vaateplatvormidega Topkapi paleed :

istanbul

Istanbuli Sinist mošeed:

istanbul

Hagia Sophia mošeed:

istanbul

Saksa purskkaeva:

stambul

Grand Bazaari – maailma vanim ja suurim turg ning muu Istanbuli vaatamisväärsusi:

istanbul

Kordan, me ei maksnud sentigi. Ekskursiooni ajal meid ka toideti hommiku- ja lõunasöögiga!

turkish airlines

Giididega meile väga vedas. Pean ütlema, et kõik giidid on suurepärased ja tõelised professionaalid. Käisin kahel ekskursioonil ja kõik oli hästi organiseeritud. Kõik ekskursioonid toimuvad inglise keeles:

istanbul

Meie grupp koosnes peaaegu 90 protsenti Aasia kodanikutest. Üks tüdruk oli meie giidist nii üllatunud, et ta oli vabatahtlikult tema abiline kogu ekskursiooni vältel:

turkish airlines

Kuidas Touristanbuli tasuta ekskursioone broneerida?

Pärast seda, kui Turkish Airlinesi rahvusvaheline ümberistumisega lend Istanbulis maandub, saab Touristanbuli tuurile registreeruda İstanbuli lennujaama saabumisterminalis või TourIstanbuli transfeeri letis. Rohkem infot leiate siit.

Istanbulis toimub kokku kaheksa ekskursiooni. Saate valida ühe vastavalt oma lennugraafikule. Näiteks saate valida õhtuse ekskursiooni, poolepäevase ekskursiooni või terve päeva, nagu meie tegime. Valida saab ka poeskäigu või laevaga minikruiisi mööda Bosporust . Igal juhul Turkish Airlines tasuta ekskursioon Istanbulis ei jäta kedagi ükskõikseks. See on superpakkumine, kui avastate Turkish Airlinesiga teisi riike ja kontinente.

Kui te arvate, et see on kõik, mida Turkish Airlines teile pakkuda saab, te eksite . Ekskursiooni asemel juhul kui teil on pikk lennuki ümberistumis aeg Istanbulis te  saate valida üks tasuta öö mõnes Istanbuli hotellis!

P.S Mind leiate sotsiaalmeediast Facebookis ja Instagramis. Liituge TravelBlog Baltic uudistega ja lugege reisimisest Baltikumis ja mujal maailmas, palju huvitavat ootab Sind! Lugege, liituge, kommenteerige ja jagage oma muljeid.

Samuti võite minuga ühendust võtta, kui olete huvitatud koostöös. Pakume turismitoodete ja -teenuste reklaamimist veebisaidil, ajalehedes, kirjanduses, sotsiaalvõrgustikes ja muus meedias. Lätis, Leedus, Eestis ja mujal. Teeme igasuguse keerukusega foto-, heli- ja videosisu. Kui soovid lähemalt arutleda , võta julgelt ühendust: alexander@travelblog.lv