Teine aasta järjest Bauska lossi kõrval asuv park muutub oktoobri keskel õuduspargiks, kus saab sukelduda – Halloweeni atmosfääri! Sellised  õuduspargid on loodud selleks, et pakkuda külalistele Halloweeni püha põnevat ja hirmutavat kogemust.

bauska

Õudusparke tavaliselt kaunistavad erinevad hirmuäratavad paigad, nagu surnuaiad, kummitavad majad ja muud elemendid, et luua müstilist atmosfääri ja tekitada hirmu.

bauska

Eelmisel aastal  meelelahutuse õuduspark oli väga populaarne. Bauska õuduspark meelitas kohale massiliselt inimesi, kes tahtsid zombide, nõidade ja kummituste vahel jalutada. Parki pääsemiseks olid alati järjekorrad, eriti nädalavahetustel. Sel aastal  korraldajad  arvestasid kõigi punktidega  ja lähenesid õuduspargi korraldamisele juba “kogemusega”.

bauska

Õudus atmosfäär, hirmu tekitav muusika ja hirmuäratavad tegelased erinevatest filmidest ootavad teid ka sel aastal Bauskas. Muide, nagu ka eelmisel aastal, pargis jalutavad “elavad” näitlejad – õudusfilmide kangelased, kes hirmutavad külalisi ja teevad nendega pilte.

bauska

halloween

Kõik eksponaadid ja väljapanekud on täiesti uued , eelmise aasta eksponaate te ei kohtu. Sel aastal saab tutvuda enam kui 500 objektiga, mis on loodud teie üllatamiseks ja ehmatamiseks! Valgus, suits, heliefektid ja erinevad detailid haaravad sind õudusfilmide süžee ja sobiva atmosfääri.

halloween

Igal laupäeval  pargis toimub ka Baltikumi suurim lasershow. Kuid tasub arvestada, et nädalavahetustel on siin väga palju rahvast.

bauska

bauska

Lisaks on pargis atraktsioonid Hollandist, kus leidub atraktsioone nii lastele kui ka täiskasvanutele. Atraktsioonide eest tasumine on eraldi.

bauska

Park töötab  5. novembrini iga päev kell 15.00-22.00

bauska

halloween

Kui soovid leida huvitavaid kohti Eestis ning mitte ainult, armastad reisida, siis vaata minu Instagrami ja Facebooki lehte. Jälgi minu reise Balti riikides ja mujal maailmas! Liitu TravelBlog Baltic uudistega ja tead alati, kuhu minna, et mõnusalt aega veeta!