Valgusshow Pakruoj mõisas korraldatakse juba 6. aastat järjest. Igal talvel toimuvad lahedad erinevad  valgusshowd . Iseenesest see koht on väga huvitav ja tasub teda külastada. Talvel see on eriti võluv, kui siin erinevad valgusetendused läbi viiakse. Kui te ei jõua ise kohapeal käia ja soovite aega säästa, saate kõike ise vaadata meie YouTube’i kanalil. Muide, kui sa pole veel meie Youtube kanali jälgija, siis oled oodatud. 

Pealtnägijate üks peamine etteheide on kõrge 16-eurone pileti hind. Ürituse korraldajad on juba varem  üllatanud pealtvaatajaid erinevates Euroopa linnades: Tallinnas, Varssavis, Kiievis:

leedu

Aga siin, nagu öeldakse  igaüks valib ise oma rahakotti järgi üritused mida külastada .Täna räägin teile selle aasta 2023/2024 sündmusest. 50-liikmelisse korraldusmeeskonda kuuluvad kuulsad  helilooja Leon Somov, valguskunstnik Viljui Vilyutis, Itaalia kloun Camilo ja paljud teised:

leedu

Sel aastal on valgusinstallatsioonide eelarve ja mastaap 6 aasta jooksul korraldatavate valgusshowde suurim . Selle aasta teema kosmos ja planeedid. Ürituse korraldajad ka kosmoselaevu ei ole unustanud :

leedu

Olen seda üritust külastanud juba 3-4 aastat järjest ja võin kinnitada, et poisid andsid sel aastal endast tõesti maksimumi. Isegi mõisa hoone on lahedalt kaunistatud. Tegemist on ju Baltimaade suurima omalaadse festivaliga:

leedu

Sellisena nägin mina Pakruoj mõisa valgusshowd. Siin säravad jõulupühade ajal laserid ja valgustid. Tule ja vaata ise!

P.S. Aitäh reisikorraldajale Mari reisi korraldamise eest, võtke julgelt ühendust, kui soovite grupiga või individuaalselt ekskursioonile minna. Nad reisivad ja lendavad kogu Baltikumis, Euroopas ja Valgevenes. Samuti on nad spetsialiseerunud meditsiiniturismile, loe lähemalt siit. Reisiplaaniga saab tutvuda siin.

Mind leiate sotsiaalmeediast Facebookis ja Instagramis. Liituge TravelBlog Baltic uudistega ja lugege reisimisest Baltikumis ja mujal maailmas, palju huvitavat ootab Sind! Lugege, liituge, kommenteerige ja jagage oma muljeid.

Samuti võite minuga ühendust võtta, kui olete huvitatud koostöös. Pakume turismitoodete ja -teenuste reklaamimist veebisaidil, ajalehedes, kirjanduses, sotsiaalvõrgustikes ja muus meedias. Lätis, Leedus, Eestis ja mujal. Teeme igasuguse keerukusega foto-, heli- ja videosisu. Kui soovid lähemalt arutleda , võta julgelt ühendust: alexander@travelblog.lv