Odavlennufirmad on reisieelistustes teinud suure muudatuse. Kui varem eelistasime põgeneda mõneks päevaks riigi piires auto või bussiga või naabrite juurde, siis nüüd on täiesti normaalne ja eelarvesõbralik veeta nädalavahetus näiteks Prahas, Milanos, Londonis või Pariisis, kui elavad Baltikumis. Selliste lendude hinnad algavad isegi 10 eurost. Odavlennufirmad võivad teie silmaringi radikaalselt muuta.

Ma ise elan Tallinnas ja jälgin aktiivselt kõiki lennufirmade pakkumisi ning jagan meie reisiblogis parimaid Eesti pealinna lennupiletite pakkumisi. Ka Baltikumis lendavad paljud odavlennufirmad Riiast ja Vilniusest – need pakkumised leiate Aleksander Alimovi enimmüüdud postitusest Pilet 2 eurot või kuhu saab Baltikumist sendi eest lennata?

Kõigepealt tasub vaadata, kuhu saab Tallinnast odavalt lennata, kasutades agregatorsaite, mis näitavad sadade lennufirmade pakkumisi. Kõige mugavam on Skyscanner , see võimaldab teil valida oma sihtkoha kõikjal ja näete kõiki võimalikud lennud soovitud kuupäevadeni. Või saate isegi valida kuu ja vaadata selle kuu pakkumisi.

Siin on loetelu riikidest, kus on hinnad, kuhu saab augustis Tallinnast lennata – hindade kasvavas järjekorras. Siis saate riigi avada, vaadata selle parima pakkumise kuupäevi ja lennujaama. Nii saate põhimõtteliselt hakata otsima eelarvereiside lahendusi igast linnast. Ja siin näete ootamatuid allahindlusi tavalistest, eelarvet mittetaotavatest lennufirmadest.

skyscanner

Kuid muidugi on parimad pakkumised juba saadaval lennufirmade endi veebisaitidel. Kokkuvõtjate saidid ei saa lennuettevõtjate pakkumisi kõik-kõik õigesti uuendada. Sageli võib agregeerimissait näidata madalat hinda, mida enam pole, või vastupidi – mitte näidata uut või ajutist soodsat pakkumist.

Siin on minu kõige soodsamad sihtkohad Tallinnast lendamiseks. Eelarve – mitme päeva ekskursiooniks piirdusin ettepanekutega, kus edasi-tagasi lend maksab inimese kohta mitte rohkem kui 100 eurot.

Odavlennufirma Ryanair . Raineriga saab lennata Oslosse, Milanosse, Barcelonasse (suvehooaeg), Bremenisse, Dusseldorfi, Dublinisse ja Londonisse. Kui te pole ELi kodanik, siis on Iirimaale ja Inglismaale vaja eraldi viisat, ma ütlen teile, et see pole üldse odav)
Odavaim on lennata Oslosse – hinnad alates 8 eurost ühes suunas, tõusevad olenevalt kuupäevadest 35 euroni. Kuid saabumine lennujaamast väljaspool linna, transfeer linna maksab 15 eurot ühe suuna kohta inimese kohta.
Bremen – hinnad alates 30 eurost ühes suunas, kuid võivad kasvada kuni 90 euroni, peate hoolikalt läbi vaatama kõik kuupäevad. Transfeer pole vajalik, võite lennujaamast linna jalgsi jalutada)
Dusseldorf – hinnad alates 30 eurost ühes suunas.
Milan Bergamo – hinnad alates 50 eurost ühes suunas, juba minu nimekirjast väljumise äärel, mõlemas suunas odavamad kui 100 eurot. Võttes arvesse asjaolu, et Milano ja Itaalia pole majutuse ja toidu osas üldse eelarvelised, peavad nad rohkem raha ette valmistama
Barcelona – hinnad alates 40 eurost ühes suunas, kuid paisuvad sageli kuni 140 euroni. On vaja jälgida intensiivselt ja eelnevalt.
London – alates 65 eurost, lahkub eelarveloendist, arvestades pealinna hinnataset.
Dublin – alates 35 eurost, kuid paisub kuni 120 euroni.

Odavlennufirma EasyJet . Siin on suunad palju lihtsamad – neid on Tallinnast kaks:
London – alates 50 eurost ühes suunas.
Milan Malpensa – alates 35 eurost ühes suunas.

Airbaltic – aidake Riiga lennata, seda saab teha alates € 30 ühel küljel. Riiast lennake vastavalt eelarvelistes suundades, Riias on neid rohkem. Kuid see võimalus langeb meie nimekirjast välja kuni 100 eurot mõlemas suunas. AirBolticul pole muid märgatavalt odavaid sihtkohti, kuid see võib konkureerida teiste traditsiooniliste operaatoritega.

P.S. Mind leiate sotsiaalmeediast facebookist . Telli meie leht ja lugege reisimist Baltikumis ja mujal maailmas, ootab teid palju huvitavat!

Muid postitusi näete Travelblogi lehel siin!

[tp_from_our_city_fly_shortcodes origin = TLL title = “Odavad lennud Tallinnast” limiit = 5 paginate = valepeatused = 0 one_way = false subid = “” valuuta = “EUR”]

& nbsp;

[tp_hotels_selections_discount_shortcodes city = “5735” title = “Hotellid Tallinnas” paginate = true off_title = false type_selections = “popularity” number_results = “5” subid = “” city_label = “Tallinn” type_selections_label = “Populaarne” link_with]