Apart-hotell “Podsolnuh” (Päevalill) asub kergesti leitavas kohas linna sissesõites Narva-Sankt-Peterburi maanteed pidi 1 km kaugusel ümbersõiduteest. See on eriti mugav neile, kes sõidab Baltikumist.

ASUKOHT

“Podsolnuh” asetseb linnamelust eemal ning on ümbritsetud tuntud linnalähedaste residentside poolt nagu Peterhof, Strelna, Pavlovsk, Pushkin. Samas aga võivad hotelli külalised kergesti sõita kesklinna (29 km), Ekspofoorum näitusekompleksini või Pulkovo lennujaama (20 km), kuhu jõuab autoga kõigest 15 minutiga.

Bussipeatus asub paarikümne meetri kaugusel hotelli peauksest. Nii et 15 minutiga jõuate te lähima metroojaamani.

Kui te soovite liikuda linnalähedase elektrirongiga, siis 10 minutise jalutuskäigu kaugusel hotellist asub raudteejaam Gorelovo.

NUMBRITOAD

Apart-hotell “Podsolnuh” pakub oma klientidele preemium-, deluxe- ja standardklassi tube.

Numbritoad on avarad ning on varustatud kõige vajalikuga, et te tunneksite end mugavalt.

Need on:

 • mini-köök (külmik, elektrikeedukann, mikrouun, nõud);
 • kaabeltelevisioon ( kaasaegne televiisor, digitaalpilt, palju kanaleid);
 • telefon;
 • vannitoas on föön, duss või vann (olenevalt numbritoa klassist);
 • käterätikud ja sussid (luksnumbrites ka hommikumantlid).

Sisseregistreerimine kell 14.00, väljaregistreerimine kell 12.00.

TEENUSED

 • Sisse-ja väljaregistreerimine toimub ööpäevaringselt.
 • Hotelli territooriumil on tasuta valvatav autode parkimisplats.
 • Tasuta Wi-Fi kogu hotelli territooriumil.
 • Hommikusöögi tuppa toomine (tellimisel).
 • Triikimisvahendid ja triikraud (tellimisel, tasuta).
 • Äratamisteenus “Budilnik” (“Äratuskell”).
 • Tubade niiske koristamine (iga päev).
 • Öötariif (“Nochnoi”) – hotellis viibimine 12 tunni jooksul sissesõidul alates kl.22.00 ning lahkudes varahommikul (aeg täpsustatakse broneeringu ajal).
 • Väliskülalistele osutatakse viisateenused.

TÄHTSAD VAATAMISVÄÄRTUSED (maailmakuulsad arhitektuurimälestised)

Peterhof – muuseum-kaitseala ning endine tsaariresidents, mis on rajatud Peeter I poolt 1710.aastal Soome lahe lõunapoolsel kaldal. Koosneb lossiparkide ansamblitest, nn, aedadest: Nizni park, Verhni park, Anglijski park, Kolonistski park, Lugovoi park, Aleksandrovki park, Sergievka, Sobstvennaja dacha. Peterhofi purskkaevude süsteem on maailma suurimaid, koosneb 147 tegutsevast purskkaevust (kõige kuulsamad neist on

“Samson”, “Neptun”, Piramida”, “Rimskije fontanõ”).

Strelna – see on Peterburi rikkalike vaatamisväärsustega eeslinn: Konstantinovski loss ja park, Orlovski park ja mõis, Peeter I Putevoi loss, Znamenka mõis, Lvovski loss, vene küla Shuvalovka jne. Konstantinovski lossi peetakse Venemaa presidendi mereresidendiks, kus toimuvad tähtsad rahvusvahelised kohtumised.

Pushkin (Tsarskoje selo)– see on üks paljudest vene tsaaride suveresidentsidest. Kompleks koosneb Jekateriina lossist ja pargist, Aleksandri lossist ja pargist ning Babolovo pargist. Miljoneid turiste meelitab Jekateriina lossis asuv Jantarnaja komnata (Merevaigu tuba) – 18-nda sajandi kunstiteos, mis jäi jäljetult kadunuks Teise Maailma sõja ajal.

Pavlovsk – see on imperaator Pavel I suveresidents. Pavlovski park on juba selle asutamise momendist olnud üks Euroopa suurimaid (600 hektarit) ja maailma parimaid peizaazhi parke.

Kronstadt – võimas linn-kindlus Baltikumis, ümbritsetud paljude merefortidega. Üks kuulsamaid neist Fort Aleksandr I (Chumnoi) sai prantsuse fort Bojard prototüübiks. Kronstadis asub tänapäeva Venemaa suurim merekirik Morskoi Nikolski sobor – kõrge ehitis valgetest kividest kullatud kuplitega.

Sankt-Peterburi ajalooline keskus – UNESKO objekt, sisaldab üle 4000 arhitektuuri mälestise (Nevski prospektil, Neeva jõe kallastel, Vassiljevski saarel ja teistes linna rajoonides). Üks vanimaid hooneid on Zimni palee Dvortsovaja väljakul, kus asub riiklik muuseum Ermitaaz oma kunstiteoste rikkaliku kollektsiooniga, mis koosneb ca kolmest miljonist eksponaadist.

Antud trükis on tehtud Travel-Blog LV ja apart-hotell “Podsolnuh” koostöö projekti raames. Projekt on kannab nime #podsolnuhspb

P.S. Mind võite leida Facebookis. Registreerige end meie leheküljel ning lugege reisimise võimalustest Baltikumis ja mujal maailmas. Teid ootab palju huvitavat!

Minu teised postid leiate Travelblogist siin!